P.T.SIGNAL - uprawnienia

Autoryzowany serwisCzy każdy może serwisować systemy detekcji gazów? Nie.
Zgodnie z ustawą "Prawo Energetyczne" w Polsce do określonych instalacji wymagane są określone uprawnienia.
W P.T.SIGNAL uprawnieniami tego typu legitymuje się każdy serwisant.
Listę wymaganych uprawnień przesyłamy na życzenie.

Dodatkowo podobnie jak w innych branżach także tutaj funkcjonują autoryzacje producenta czyli dokumenty potwierdzające wiedzę, niezbędne umiejętności oraz wyposażenie niezbędne do wykonywania serwisu produktów danej marki i utrzymania warunków gwarancji producenta. Jako Autoryzowany Serwis GAZEX posiadamy wszystko co konieczne do pełnego serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego urządzeń tej marki. Aktualne dokumenty przesyłamy na życzenie.

AUTORYZACJA
(kliknij aby powiększyć)
CERTYFIKAT INSTALATORSKI
NIE UPRAWNIAJĄCY DO WYKONYWANIA SERWISU

(kliknij aby powiększyć)
Autoryzacja
Certyfikat instalatorski


Szkolenia:
Nasz serwis nieustannie podnosi swoje kwalifikacje i poziom doświadczenia poprzez liczne szkolenia u producentów urządzeń detekcji gazów, producentów urządzeń przeciwpożarowych jak i w uznanych ośrodkach m.in. w Centrum Naukowo-Badawczym Ochrony Przeciwpożarowej w Józefowie (CNBOP). Przechodzimy także szkolenia z zakresu gazometrii i urządzeń o konstrukcji przciwwybuchowej. Bierzemy aktywny udział w konferencjach i seminariach poświęconych zagadnieniom gazometrii i ochrony przeciwpożarowej.

Wybrane certyfikaty:

Certyfikat CNBOP   Certyfikat POLON-ALFA   Certyfikat Kongres Pożarnictwa   Certyfikat BOSCH

Wszelkie prawa autorskie zastrzeżone. Znaki towarowe zastrzeżone i przynależne ich właścicielom. Wykonanie strony P.T.SIGNAL.